Ból nogi po wstaniu z łóżka

Od dłuższego czasu, po wstaniu z łóżka zaczyna mnie bardzo boleć lewa noga, od pośladka aż do kostki, ból jest ogromny jednak po pół godzinie sam pomału zaczyna zanikać, dodam, że TK kręgosłupa według opinii neurolog nie powoduje ucisku na nerw i kazała mi szukać innej przyczyny. To jest bardzo dziwne że samoistnie ból ustępuje po jakimś czasie. Jakie badania trzeba zrobić i do kogo udać się z taką dolegliwością. Jagoda

Małgorzata Panek

Ból może być związany z chorobą reumatyczną . Proszę się udać do lekarza POZ, on pokieruje dalszą diagnostyką/skieruje do reumatologa.
Pozdrawiam