Ból nogi po wysiłku fizycznym

Witam Ostatnio mojemu synkowi pompowałam koło do nauki siedzenia. Szło to mardzo opornie bo pompka ledwo wpuszczała powietrze. Uparcie uciskałam stopą tą pompkę chyba z pół godziny. Na drugi dzień nie mogłam chodzić, pomyślałam że nadwyrężyłam nogę i przejdzie. Jednak ból został pod kostką od wewnątrz boli bardzo jak dotykam jak schodzę ze schodów czy jak podnoszę palce do góry. Niewiem co mam robić czy smarować czymś czy ewentualnie udać się do lekarza. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie tego typu bólu, po wysiłku jaki Pani wykonała wymaga zbadania przez lekarza, być może zlecenia np. RTG bolącej okolicy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który na podstawie badania określi konieczność dalszych konsultacji oraz badań.