Ból nogi spowodowany uciskiem na nerw

Prosze mi wybaczyc ale nierozumiem niektorych lekarzy.Moj lekarz po wstepnym badaniu stwierdzil ze bol nogi moze byc spowodowany uciskiem na nerw lub rwa kulszowa.Dal skierowanie do chirurga.Z tego co wiem to chirurg mi nie pomoze.Prosilam o skierowanie na przeswietlenie ale lekarz stwierdzil ze to niepotrzebne.Niewiem co mam dalej robic i gdzie sie udac po pomoc .Do neurologa musze miec skierowanie a tego lekarz mi odmawia tak samo jest z rtg.Prosze o pomoc .Dziekuje

Witam serdecznie. W obecnej sytuacji rzeczywiście wizyta u neurologa jest wskazana, ewentualnie u ortopedy. Do neurologa niestety jest potrzebne skierowanie jak Pani wspomniała, tak więc konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego ponownie po skierowanie. Sugerowałabym jednak aby udać się do innego lekarza pierwszego kontaktu.