Ból nogi u dziecka przy zmianie pogody

Ból nóżki prawej u 5 latka,były już konsultacje u innych ortopedów ,dziecko cierpi przy zmianie pogody,reumatolog nic nie stwierdził ,dziecko nie miało żadnych urazów,usg stawów biodrowych ok,usg stawów kolanowych ok,wizyta u neurologa też była,czekam na kolejna wizytę i usg stopy ,c może byc przyczyną proszę o poradę.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli konsultacje lekarskie nie wykazały żadnych zmian somatycznych nie ma powodów do niepokoju. Niestety niekiedy zdarza się że również dzieci cierpią na dolegliwości mięśniowo-stawowe spowodowane zmianą pogody. Ulgę w bólu mogą przynieść wtedy łagodne leki przeciwbólowe. ciepłe kąpiele i masaże.