Ból nogi w 11 tygodniu ciąży

Jestem w 11 tygodniu ciąży, od kilku dni boli mnie prawa noga, głównie z spoczynku. Pytałam się lekarza ginekologa co to może być to powiedział że w ciąży są takie różne dolegliwości. Czy powinnam zrobić jakieś badania? Słyszałam że w ciąży można dostać zakrzepicy i bardzo się tego boję.

Takie objawy nie są typowe dla wczesnej ciąży. Proponuję wyjaśnienie wątpliwości u lekarza prowadzącego ciążę- on zna Panią może zebrać dokładny wywiad i w razie obciażonego wywiadu skierowaćPanią na dodatkowe badania.