Ból nogi w miejscu złamania po złamaniu V kości śródstopia

Witam. Pod koniec sierpnia złamałam V kość śródstopia. Prawie przez cały wrzesień miałam nogę w gipsie. Dzisiaj nadal mnie trochę ta noga boli w miejscu złamania (zrobiła mi się w tym miejscu mała kostka). Kiedy możliwe jest, że przestanie ona mnie całkowicie boleć i kiedy będę mogła założyć buty na obcasie? Czy może już zawsze będzie mnie trochę boleć przy wysokich butach? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna Pani udać się do lekarza ortopedy celem kontroli po leczeniu złamania. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.