Ból nogi w okolicy kostki u 35-latki

Kobieta 35 Witam Obudziłam się w środku nocy z bólem nogi w okolicy kostki Po paru godzinach nie mogłam wstać z łóżka bo przy każdym kroku ból się nasila, nie mam raczej żadnej opuchlizny, ale nie mogę postawić całej stopy normalnie Do lekarza dostanę się dopiero jutro Nie wiem co mogę zrobić dziś i co to może być

Małgorzata Panek

Do momentu skonsultowania się z ortopedą zalecana by była elewacja kończyny, oszczędzanie i nie obciążanie. Przeciwbólowo może zastosować Pani paracetamol. Okłady z altacetu czy też sody oczyszczonej byłyby pomocne, zwłaszcza jeśli pojawi się opuchlizna.