Ból nogi z tyłu kolana

Witam.Od tygodnia boli mnie noga z tylu kolana przy zgięciu.Bol nie jest mocny,raczej tępy,denerwujący.Noga nie jest spuchnięta ani sina,nie miałam żadnej kontuzji.W nocy śpię dobrze,rano odczuwam lekki bol do rozchodzenia,w ciagu dnia lekko mnie pobolewa,dokucza wręcz.Co moze powodować te dolegliwość,badam sie regularnie,nie pale,nie pije alkoholu,ogólnie jestem w dobrej kondycji.Bardzo proszę o radę,czy konieczna będzie wizyta u ortopedy?Dziekuje i pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Niestety konieczna jest wizyta u ortopedy, ponieważ bez badania nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co możę być przyczyną Pańskich dolegliwości, a nie chcę zgadywać. Pańskich dolegliwości. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badania USG.