Ból oczu i rozmazywanie obrazu

witam czesto mnie oczy bola jak czytam i potem mi sie litery zamazuja co to oznacza???
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie wady wzroku. Nie można wykluczyć innych schorzeń w obrębie narządu wzroku. Proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.