Ból oczu od wielu lat, suchość spojówki, ciągły ból stawów i depresja u 48-latki

Mam problemy -z bólem oczu od wielu lat / suchość spojówki, obserwacja pod kontem jaskry/, - ciągły ból stawów tj. nadgarstki, palce rąk, łokieć, bark, rwący ból dużego palca nogi. kolana po dwóch artroskopiach, - w badaniach niska płytkość, białko w moczu, górne granice: cukier,cholesterol, - uczucie zmęczenia, zły stan psychiczny.(depresja). Byłam osobą niezniszczalną tzw. ADHD. Od około 3 lat jestem wrakiem, mam 48 lat a myślę, że śmierć to ulga.

Witaj!

Aby to zmienić trzeba chcieć to zmienić i wiedzieć jakie są ograniczenia związane z pani chorobami, przestać się przejmować , ustalić plan przetrwania i realizować go cel po celu.
Znaleźć terapeutę zajmującym się nie tylko terapia ale coachingiem i przestać myśleć że świat się skończył. skoro ja pani pisze była pani jak ADHD - to w gruncie rzeczy taka pani jest tylko złość nie POZWALA SIĘ WZIĄĆ ZA SIEBIE. ZŁOŚĆ NA NIEMOŻNOŚĆ ROBIENIA TEGO CO PANI CHCE. PROSZĘ TO PRZEMYŚLEC . Może gdzieś przyjmuje terapeuta RTZ, prosze poszukać. 48 lat to piekny wiek ! Pozdrawiam