Ból oczu, zawroty głowy, światłowstręt i opuchlizna po rzuceniu palenia papierosów

Witam,mam pewien problem,otóż rzuciłam palenie papierosów(nie palę miesiąc)mam okropne objawy :bolą mnie oczy cały czas i kreci mi się w głowie ,czuję się jakbym była pijana,światło mi przeszkadza,mam spuchniętedopiero wieczorem troszkę przechodzi i czuję się lepiej,robiłam podstawowe badania laboratoryjne i wyniki są dobre,kupiłam wiele witamin ,bo nie wiem co mam zrobić,nie chcę mieć takiego stanu cały czas,to już mnie męczy nie mogę normalnie funkcjonować,właśnie szukam jakiś kropli do oczu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.