Ból od barku do końca ręki podczas podnoszenia na drążku

Witam! Podczas podnoszenia na drązku, mam taki ból który idzie od barku prawego, aż do końca reki. Przyznam, ze mam kifoze, oraz osłabione mięsnie grzbietu, nad którymi teraz chce pracować i pewnie przykurcze w klatce a w prawym barku mi strzela, gdy wyprostuje rekę tak, że dotykam ucha bicepsem [ ok 30 stopni od ucha nastepuje przeskok]. Dzieje się tak, tylko gdy nie przyjmę odpowiedniej postawy tzn. prawidłowego wyprostu pleców. Nie wiem co zrobić, żeby ćwiczyć a tego nie popsuć ;/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają zbadania przez specjalistę ortopedę. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.