Ból od kręgosłupa na wysokości połowy łopatki do ramienia

Witam, tydzień temu pominęłam dwa stopnie i upadłam na lewe biodro podtrzymałam się lewą ręką. Chrupnęło między łopatkami. Najpierw pojawił się ból w biodrze i przy pierwszym kroku z pozycji siedzącej, dzisiaj doszedł ból od kręgosłupa na wysokości połowy łopatki do ramienia, przy ruchu tył- przód ręką i obrocie głową w lewo oraz ból w pośladku jak przy rwie. Smarują mnie heilusanem. Jestem za granicą, pracuję fizycznie i nie mam możliwości dotrzeć teraz do lekarza. Co robić?

Witam,
bóle pojawiające się po pewnym czasie od urazu zwykle są związane z urazami miekotkankowymi. Jeżeli w pierwszym okresie po urazie nie było ograniczenia ruchomości to dolegliwości takie najczęściej są tymczasowe. Proponuje oszczędny tryb życia i kontrole ortopedyczną 3-4dni od urazu jeżeli dolegliwości będą się nasilać.