Ból od kręgosłupa po znieczuleniu dolędźwiowym

Miałam dwa tygodnie temu operowaną przepuklinę pachwinową przy znieczuleniu dolędźwiowym. Od kilku dni pojawił się ból mięśniowy od pośladka promieniujący do nogi po drugiej stronie. Dziś ten ból nasilił się, momentami nie mogę w ogóle chodzić. Czy ma to związek z zabiegiem? Ania

Raczej nie ma to żadnego związku z przeprowadzonym zabiegiem. To zbyt długi okres od zabiegu, aby można było dolegliwości wiązać z operacją. Być może dolegliwości związane są z jakimiś zmianami zwyrodnieniowymi w zakresie kręgosłupa. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.