Ból odbytu i jasna krew z kałem

Witam. 3 lata temu miałam operację szczeliny odbytu. Potem było dobrze. Od kilku miesięcy po wypróżnieniu z jasną krwią dostałam silnych bóli odbytu promieniujących do pośladków i tylnej części ud. Bóle są silne i trwają do następnego wypróżnienia.Nic nie pomaga czopki, maści i tramal bo nie mogę brać NLPZ. Lekarz stwierdził,że to jest od kręgosłupa lędżwiowego(są zmiany) Już nie mam siły walczyć ale jak kręgosłup to dlaczego czasami jest krew i ból odbytu nawet przy wkładaniu czopków. Pomocy

Witam serdecznie. Osobiście sugerowałabym jednak problem proktologiczny min np wspomniana szczelina odbytu lub hemoroidy.