Ból odbytu po odbyciu stosunku klasycznego

Witam.Beata mam 44 lata po stosunku klasycznym zaczął boleć mnie odbyt po lewej stronie po zakończonym stosunku ból odrazu był silny utrzymywał się koło tygodnia teraz jest to lekki ból podczas śniadania. Wypruzniania sie raz dzienie bez jakiś szczególnych boli żadnych wzdec kał normalny nie ma krwi ani śluzu. Pare lat temu wyszły mi hemoroidy na zewnatrz nie krwawily teraz nic nie wyczulam .Proszę o rade oczywiscie wizyte mam u lekarza za miesiąc. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy endometriozy. Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.