Ból odbytu podczas wypróżnienia

Witam nie będę ukrywał od samego poczatkubjestem gejem i mam następujący problem nigdy takiego czegoś nie miałem a mianowicie. Przy wyproznianiu się mam ból w okolicach odbytu i mocno ściskam pencherz do oddawania moczu, z wyproznieniem jest jednak problem mam ból i krwawię przy czynności nie wiem co mi jest biorę na rozkurczowe xenne ale nie wiem co dalej czy nie będzie jakas ropa się zbierała lub co gorsza stadium nowotworu proszę o poradę i pomoc :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Opisane objawy mogą być jednak wynikiem stanu zapalnego, choroby hemoroidalnej, szczeliny odbytu jak i wielu innych patologii, w tym nowotworów (co jednak ze względu na Pana wiek jest mało prawdopodobne). Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.