Ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa a zabiegi rehabilitacyjne

Dzień dobry Boli mnie odcinek lędzwiowy kręgosłupa czasem do tego stopnia ,że nie mogę doniesć siatki z zakupami , rozkładam je na obie ręce . Prubowałam się rozciągać ćwczeniemi w domu ale ulga była ma chwilę .Jestem gotowa przyjść na wizyte prywatnie , wykonać jakies badania też ale jeżeli będzie mi potrzebna kosztowna rehabilitacja to już tego nie udźiwignę co mi Pan radzi? Prosze o odpowiedź

Pisze PAni: "Boli mnie odcinek lędzwiowy kręgosłupa ", czy tylko po dźwiganiu?
Czy nie ma Pani nadwagi? Jaki tryb pracy? Czy robiłą Pani RTG kręgosłupa?
Zakupy warto zaplanować, kupić wózek na kółkach na zakupy, poprosić bliskich o pomoc przy "dużych zakupach"
Konsultacja wskazana