Ból oka, drętwienie nogi i wynik badania mózgu

W podkorowej istocie białej obu półkul mózgu w płatach czoł. i ciem. stwierdza się liczne, częściowo zlewające się ogniska o hyperintensywnym syg. w obrazachT2 zależnych i FLAIR,częściowo tylko widoczne jako hypointensywne w obrazachT1 zależnych.W płacie czoł.-16/6 mm. Nie ulegają wzmocnieniu kontrast.Ogniska o niejednoznacznym charakterze mogą odpowiadać zmianom demielinizacyjnym lub niespecyficznym naczyniopochodnym.Ból oka,bez pozagałkowego, drętwiejąca noga na 5 min 2X w roku, żywe odruchy.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określic opdowiednia dalszą diagnostykę.