Ból oka i mdłości po patrzeniu na światło

Witam od dwóch tygodni boli mnie oko tak jakby oczodół, wrażliwe oko tez mam na światło nie raz jak popatrze na promienie słoneczne to tez mnie boli, wspomnę ze dużo czasu spędzam przed tabletem praktycznie pół dnia ( taka praca) co sie z moim okien może dziać, proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zespołu suchego oka lub zapalenie spojówek. Myślę że warto udać się do okulisty który przeprowadzi bezpośrednie badanie.