Ból oka i zamglone widzenie

Witam serdecznie około 2 tygodnie temu przez kilka dni rano budziłam się z zamglonym okiem i ciągle ono łzawiło, kupiłam świetlik i przemywałam, pomogło, minął tydzien i od 3 dni boli mnie to oko, dziś boli niesamowicie aż boję się że to coś poważnego...jak sobie pomóc na czas znalezienia okulisty?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczie udac się do okulisty, w więckszych miastach są dyżury 24- godziny okulisty aby moc jak najszybciej zadziałac. Proponuje udac się do lekarza nocnej pomocy lekarskiej aby dowiedziec się gdzie się mozna udac najszybciej.