Ból okolic intymnych dziecka

Witam,Moja córka ma niecałe 4 latka i od listopada narzeka na ból pipki jak ona to mówi a dziś nazwała to że ją ,,parzy,,Wyniki z moczu ,posiew,kał wszystko dobre,nikt nic nie wie co może jej dolegać a dziecko wykańcza siebie psychicznie i nas wszystkich w domu,płacze jak opętana przy takim napadzie bólu to jest nie do opisania,a najgorsze to jest to że lekarze eksperymentują na niej tylko może tą maść spróbujemy,może te tabletki,a dziecko cierpi jeszcze bardziej ,błagam proszę o pomoc.

Lek. Artur Jeliński Urolog

albo zmienic lekarzaalbo zmienic srodki piorace i na koniec zobczyc z czego i gdzie zostala wyprodukowana bielizna