Ból okolic trzustki u dziecka

moja corka ma 7 latbedzie miala usg(dyspepsja k30) i badania ob morfologia 3 diff i 5 diff glukoza bialko calkowite crp ultraczule kreatynina mocznik sod potas wapn ast alt amylazy zelazo tsh 3gen mocz ogolny co to moze byc boje sie pokazuje caly czas okolice trzuski gdy ja boli

Witam! Niestety odpowiedź na pytanie nie jest możliwa, gdyż nie podała Pani wyników badań, które dotychczas były wykonane.