Ból okolicy lędźwiowej promieniujący na bok i udo

Witam. Jestem po cesarskim cieciu 5 miesięcy. Od dwóch tygodni odczuwam ból okolicy lędźwiowej,bardziej z prawej strony. ból ten promieniuje na bok i udo .. ból jest czasem mniejszy a boli również przy kaszlu, kichaniu leżeniu na lewym boku. Z trudem się poruszam i ciężko mi wstać. Proszę o pomoc.

Michał Springer

Witam, przyczyn opisywanego przez Panią bólu może być wiele. Niestety, bez zbadania i zebrania dokładniejszego wywiadu nie jest możliwe postawienie diagnozy. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który będzie miał też możliwość wykonania dodatkowych badań. Pozdrawiam.