Ból pachwiny a usg ginekologiczne

Nie wiem czy ginekolog dobrze mnie zbadał. Mam bóle jakby w pachwinie prawej i mnie to ciągnie jakby do nogi i do żołądka. On niby stwierdził ze wszystko jest ok. Czy mam się czego bać? zbadał mnie ,, na szybko'' mam 19 lat. bardzo mi to dokucza

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tej sytuacji najlepiej zgłosić się do najbliższej poradni chirurgicznej. Ból w pachwinie nierzadko jest spowodowany przepukliną kanału pachwinowego lub uszkodzeniem ścięgna jednego z mięśni. Powinna Pani zostać zbadana przez lekarza chirurga, który to zweryfikuje.