Ból pachwiny a usg ginekologiczne
Nie wiem czy ginekolog dobrze mnie zbadał. Mam bóle jakby w pachwinie prawej i mnie to ciągnie jakby do nogi i do żołądka. On niby stwierdził ze wszystko jest ok. Czy mam się czego bać? zbadał mnie ,, na szybko'' mam 19 lat. bardzo mi to dokucza

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
W tej sytuacji najlepiej zgłosić się do najbliższej poradni chirurgicznej. Ból w pachwinie nierzadko jest spowodowany przepukliną kanału pachwinowego lub uszkodzeniem ścięgna jednego z mięśni. Powinna Pani zostać zbadana przez lekarza chirurga, który to zweryfikuje.