Ból pachwiny po siłowni

Chciałbym się poradzić w kwestii bólu pachwiny . Nabawiłem się jej najprawdopodobniej na siłowni, choć możliwe że stało się to na treningu piłkarskim. Zaczęło boleć około 2 tyg temu w środe, do niedzieli ból jakby przeszedł więc zagrałem mecz lecz w trakcie meczu ból się odnowił z 2x większą siłą, więc tydzień się oszczędzałem i ból przeszedł . Nadeszła niedziela i kolejny mecz przed meczem biegałem kopałem aby sprawdzić czy będzie boleć było ok lecz w trakcieMeczu bólWrócił,coRobićByToWyleczyć

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.