Ból pachwiny podczas gry w piłkę nożną

Witam mam 16 lat gram w pilkę nozna i dzisiaj podczas grania zaczeła boleć Mi pachwina lewej nodze.Co mozna zrobic i czym jest to spowodowane ? Gdy biegam i mocniej strzelam to zaczyna bolec.
16 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, Ból w konkretnym miejscu nasilający się podczas wysiłku może być objawem przepukliny. Niestety, przepuklina sama nie zagoi się i konieczny jest zabieg operacyjny, zapobiegający poważniejszym powikłaniom. W celu weryfikacji rozpoznania konieczne jest badanie kliniczne. Powienieneś udać się do chirurga, ale prościej i szybciej będzie, gdy najpierw skonsultujesz się u lekarza rodzinnego.