Ból pachwiny podczas miesiączki

Witam serdecznie.W trakcie miesiaczki i zblizajacej sie owulacji zaczyna mnie bolec prawa pachwina,bol jest do wytrzymania ,ale nie bardzo wiem co to moze byc. Czasami mnie boli i ciagnie do uda w trakcie chodzenia.Dziekuje.

Takie bóle mogą być związane z podrażnieniem przydatków prawych związanych z zaburzeniami hormonalnymi w czasie krwawienia miesiączkowego i owulacji. Doraźnie przyjęcie środków przeciwbólowych powinno być wystarczające. Do rozważenia regulacja hormonalna. Proszę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.