Ból palca wskazującego prawej ręki a dna moczanowa

witam od czerwca boli mnie palec wskazujacy prawej reki, tak jakby staw po srodku, w tym czasie troche dzwigalam i mimo ze bol sie zmniejszyl to nadal go chwialmi odczuwam, kwas moczowy w surowicy mialam w normie, w lipcu ponawlam badanie i mialam 6,9, we wrzesniu zrobilam ponownie badanie i mam 5,2 a crp 3,44 wiec w normie a palec dalej pobolewa, czy to dna moczanowa?

Aleksander Ropielewski

Z opisu i przytoczonych przez Panią wyników można wykluczyć dnę moczanową, a podejrzewać uraz jako przyczynę bólu.