Ból pęcherza moczowego i parcie na mocz po stosunku

Cześć mam 20 lat moja dziewczyna ma 19. trzy miesiące temu rozpoczeliśmy życie sexualne I mamy problem, po stosunku moją dziewczynę boli pęcherz moczowy I odczuwa potrzebe oddania moczu (przez kilka godzin) ,bardzo się tym martwimy boli ją również gdy zaczynam wkładać :< prosimy o szybką odpowiedz z gory dziękujemy :) P.S. oboje byliśmy prawiczkiem I dziewicą

Aleksander Ropielewski

Pierwsze kroki w życiu intymnym często mają to do siebie, że nie są idealne. Przyczyną dolegliwości Pana dziewczyny jest najpewniej przejściowe zapalenie cewki moczowej wywołane dostaniem się bakterii jelitowych do cewki moczowej i pęcherza. Często wraz z czasem takie dolegliwości ustępują, możliwe jednak, że nie i wtedy warto skonsultować się z ginekologiem. Co do bólu podczas penetracji to najpewniej zbytnio się spieszycie. Zadbajcie o dobre nawilżenie i skupcie się więcej na grze wstępnej. To znacznie zmniejsza dolegliwości bólowe, zwłaszcza kobiet, które potrzebują dłuższej stymulacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski