Ból penisa i brak przyjemności podczas stosunku

Mam 37 lat przez długi czas masturbowalem dwa lata temu poczułem bol w penisie .Nie czuje przyjemności podczas stosunku ani w dotyku mimo to mam normalny wzwod gdzie mam szukać pomocy co jest tego przyczyna?

Dzień dobry!
Niestety, na podstawie niewielu podanych przez Pana informacji trudno o jednoznaczną diagnozę. Nie wyjaśnia Pan, co znaczy "przez długi czas się masturbowałem". Czy myśli Pan o nałogowej masturbacji przez wiele tygodni/ miesięcy/ lat - czy o jednorazowym seansie wielogodzinnej masturbacji? Co konkretnie wydarzyło się dwa lata temu, w momencie, kiedy poczuł Pan ból w penisie? Czy utrata czucia w prąciu i brak przyjemności z seksu jednoznacznie wiąże się w czasie z tym właśnie momentem?
Aby wyjaśnić wszystkie te wątpliwości i znaleźć odpowiedź na Pana pytanie, jednoznacznie polecam wizytę u lekarza - urologa, androloga bądź seksuologa.
Pozdrawiam!