Ból penisa po drugim wytrysku w ciągu dnia. Co z tym robić?

  Witam serdecznie, mam 23 lata, a problem trwa od kiedy pamiętam. Zawsze jeśli zdecyduje się odbyć z partnerką drugi stosunek w ciągu dnia (kiedyś była to druga masturbacja), po wytrysku odczuwam ból penisa (jakby cewka moczowa). Ból odczuwam również w odbycie. Ulgę przynosi wtedy wymuszone oddawanie moczu, ale niestety tylko chwilową. Ból trwa do pół godziny, po czym mija. Kiedyś myślałem, że ta dolegliwość uniemożliwia mi tylko odbycie dwóch stosunków jeden po drugim, ostatnio jednak odczuwałem opisane dolegliwości mimo 8 godzin przerwy między stosunkami. Proszę o pomoc, gdyż znacznie uprzykrza mi to życie seksualne.

Witam.
Jeżeli ból w powyższych sytuacjach pojawia się odkąd pamiętasz, to znak, że powinieneś udać się do lekarza. Najlepiej zgłosić ten problem urologowi.

Serdecznie pozdrawiam.