Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból penisa po ejakulacji w przypadku wystąpienia erekcji

Witam, od ponad roku po masturbacji tj po samej ejakulacji jeżeli znowu dostanę erekcji odczuwam ból na całej długości penisa, jądra i żołądź nie bolą. Jeżeli dostanę erekcję 12h po ejakulacji ból nie występuję, kiedy zrobię przerwę od masturbacji na tydzień nie odczuwam takiego bólu jednak po paru dniach znów powraca. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
79 poziom zaufania

Może to wynikać z nadwrażliwości Panisa po ejakulacji lub ze zbyt częstej masturbacji lub podrażnienia błony śluzowej. Więcej mógłbym powiedzieć po uszczegółowieniu wywiadu i przeprowadzeniu badania przedmiotowego.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety