Ból penisa podczas erekcji a zdejmowanie napletka

Mam 2 pytania 1.Czy to źle że jak zdejmuję napletek podczas erekcji to mnie penis boli i nie wiem czy ściąga się do końca. 2.Jak zdejmę skórę z penisa to mi odrazu wraca. Proszę o odpowiedz
ponad rok temu

Witam serdecznie!
W warunkach prawidłowych napletek powinien być odprowadzalny do końca i nie powinno to powodować dolegliwości bólowych. To, że skóra "wraca od razu" jest pewnym wariantem normy. Proszę dokładnie obserwować swojego penisa pod kątem tego, czy napletek da się odprowadzić do końca. Jeśli nie, możliwe że mamy do czynienia ze stulejką. W takim wypadku proszę próbować ściągać systematycznie napletek, np. podczas ciepłej kąpieli, co zniweluje dolegliwości bólowe i przyczyni się do rozciągnięcia delikatnej skóry. Gdyby te zabiegi nie pomogły należy skonsultować się z chirurgiem.

1. Czy to źle że jak zdejmuję napletek podczas erekcji to mnie penis boli i nie wiem czy ściąga się do końca
Może to świadczyć o zbyt wąskim otworze w napletku - tzw. cześciowej stulejce. Zazwyczaj stan taki wymaga leczenia zabiegowego.
2.Jak zdejmę skórę z penisa to mi od razu wraca.
Jest to zjawisko fizjologiczne - wraca na swoje miejsce