Ból penisa podczas wzwodu - co to może być?

Witam! Mam pytanie. Mój mąż ma 32 lata i od jakichś 2 miesięcy dokucza mu ból penisa, gdy dochodzi do zbliżenia. Niby na początku jest ok., ale kiedy miałby dojść do spełnienia pojawia się przeszywający ból i rwanie, w zwiazku z czym nie dochodzi do wytrysku. Martwię się tym, bo nie wiem, co to jest i jak mu pomóc. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Przyczyn bolesnego wzwodu prącia może być wiele. Często nie udaje się odnaleźć wyraźnej przyczyny, ale nierzadko jest to spowodowane stosowanymi lekami, m.in na nadciśnienie tętnicze, psychotropowymi, przyjmowanymi używkami czy urazami. Aby określić konkretną przyczynę, konieczne jest badanie urologiczne, wówczas też będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Wskazana jest jak najszybsza konsultacja urologiczna.

Redakcja abcZdrowie.pl