Ból piersi a implant antykoncepcyjny

Witam , nigdy mnie piersi nie bolały przed miesiączka a teraz tak delikatnie mnie bolą dodam ze posiadam implant antykoncepcyjny ktory mam od 5 miesiacy , czy moze tak byc ze cos sie zmieniło po wlozeniu implanta?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia objawów na skutek zastosowania antykoncepcji hormonalnej. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.