Ból piersi a torbiel z treścią białkową

witam rok temu miałam biopsie cienko igłowo piersi i stwierdzono że to jest torbielka z treścią białkową ale pytanie moje jest dlaczego po takim czasie odczowam bul i nie tylko przed okresem tylko czensciej jestem już zapisana na usg ale niestety brak miejsca i czekam w koleice proszę o odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zalecone badanie. Na podstawie badania fizykalnego oraz wyników badań dodatkowych zostanie postawione rozpoznanie oraz wdrożone odpowiednie leczenie.