Ból piersi a torbiele

mam od 2 lat torbiele w lewej piersi,coraz czesciej mnie boli,jestem za granica-pracuje,co moze byc powodem bólu
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyną opisanego przez Panią bólu jak najbardziej mogą być zmiany miejscowe, tj. zdiagnozowane wcześniej torbiele. Zdecydowanie powinna Pani wykonać kontrolne badania obrazowe - w zależności od wieku USG i/lub mammografię! Proszę nie zwlekać!