Ból piersi i ból brzucha a objawy ciąży

Witam w niedziele kochalam sie ze swoim chlopakiem i on we mnie skonczyl, mam nieregularny okres ostatni miałam 28.10 do 2.11(srednio co 36 dni mam). Dzien przed zdarzeniem, bolal mnie brzuch na dole, bardziej po prawej stronie(dni płodne?). Dzien po mialam taki ciagnacy sluz. Dzisiaj mnie denerwuja piersi, czuje jakby mnie caly czas swedzialy cZy cos takiego, ale przewaznie mam tak przed okresem, ktory mam dostac jakos za tydzien. Moge byc w ciąży?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych informacji (poza datą ostatniej miesiączki, która ma miejsce w przyszłości) ciąży nie można wykluczyć, jednak stwierdzenie jej obecnie jest prawie niemożliwe. Testy z moczu są wiarygodne dopiero po dacie spodziewanej miesiączki, można spróbować oceny poziomu beta-hCG we krwi, co jest metodą bardziej czułą.