Ból piersi i ból w podbrzuszu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Zastanawiam sie nad pewna kwestia i potrzebuje porady. 20.05. Skończyła mi sie miesiączka i dwa dni po tym zaczeły mnie boleć piersi do tego stały sie nabrzmiałe oraz powiększyły się i czuje delikatny ból w podbrzuszu mam również zwiększoną ochote na seks. Z tąd moje pytanie czy mam się martwić i udać się do lekarza czy poczekać może się jeszcze wszystko ułozy???

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

jeżeli podejrzewa Pani ciążę to zawsze warto w pierwszej kolejności wykonać test. Jeśli nadal będzie Pani zaniepokojona swoim stanem, to może Pani udać się do lekarza.