Ból piersi i brzucha i negatywny test ciążowy

Mój problem jest dosyć złożony...Ostatnią miesiączkę miałam 8listopada.Krwawienie trwało 6dni, było obfite jak zwykle. 2dni wcześniej miałam stosunek bez zabezpieczenia, wcześniej i później już z antykoncepcją. Od 20listopada bardzo źle się czuję: mam mdłości, były bóle brzucha. Od 2dni brzuch nie boli, mdłości są nadal cały dzień i nawet dokuczają mi w nocy. Doszło natomiast kłucie w lewej piersi, ból pod pacha i zgaga. 21 zrobiłam test, który wyszedł negatywnie...Co robić???

Elżbieta Rhone

Witam,
z takimi objawami warto się udać do lekarza - potrzebny będzie dokładny wywiad i być może badania dodatkowe.