Ból piersi i ciągnący ból brzucha a prawdopodobieństwo ciąży

mam pytanie od 3 dni bardzo bola mnie piersi, bol jest tez piekący promieniuje pod pachy i w okolice łopatek. poza tym mam uczucie ciagniecia w okolicy narzadow rodnych, często oddaje mocz ale ostatnia miesiaczke miałam tydzień po ostatnim wspolzyciu. czy to mogą być objawy ciąży? mika 28

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie twierdzę iż jest to ciąża, jednak objawy takie mogą być charakterystyczne dla ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.