Ból piersi i częste miesiączkowanie

Witam od około 5 dni boli mnie lewa pierś. Szczególnie mocno boli mnie sutek z którego ból promieniuje w dół piersi, przy dotykaniu ból się bardzo nasila. Dodam, że mam 29 lat i od jakiegoś czasu niewam miesiączki co 2 tygodznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe, wraz z nieregularnymi miesiączkami mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.