Ból piersi i jajników po okresie

dzien dobry jakos ok tydzien przed okresem uprawialam sex z chlopakiem pozniej reguralnie dostalam okres zaraz po okresie zaczely bolec mnie piersi z obu str od pachy oraz jajniki po ok 11 dniach zrobilam test wynik negatywny jednak caly czas odczuwam bol czy to moze byc ciaza ;/ ?

Aleksander Ropielewski

Najlepszym sposobem weryfikacji będzie przeprowadzenie testu poziomu hCG w surowicy krwi i wizyta u ginekologa. Pani objawy nie mogą stanowić podstawy rozpoznania ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski