Ból piersi i podbrzusza oraz częste oddawanie moczu przed zbliżającą się miesiączką

Witam, od piątku bolą mnie piersi, widzę że mi urosły, czuję ból w podbrzuszu, duzo częściej oddaje mocz, miesiączka wypada mi za tydzień, obawiam się ze jestem w ciąży, ostatni raz kochałam się z chłopakiem dwa tygodnie temu, uzywalismy gumek jako zabezpieczenie i dodatkowo nie doszedł we mnie. Mogą to być objawy ciąży? Czy po prostu jest to od zbliżającej się miesiączki? Dodam że 1 lutego też się kochalismy, z gumką, i dwa tygodnie później miałam okres. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych. Wskazana konsultacja z ginekologiem.