Ból piersi i podbrzusza oraz upławy i brązowe plamienia w 4-5. tygodniu ciąży

witam, moja narzeczona jest w 4-5 tygodniu ciazy oprocz braku miesiczki i bolu piersi nie ma objawow, boli ja podbrzusze ale nie jajniki ma uplawy a przy wysilku fizycznym brazowe plamienia z pochwy. Czy cos jest nie tak z dzieckiem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to pewne, ale warto zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG.