Ból piersi i podbrzusza oraz zwiększony apetyt a wykonanie testu ciążowego

Witam mam cykl co 28 dni ostani okres mialam 3-4 styczen w dni plodne z mezem kochalismy sie.od paru dni bola mnie piersi podbrzusze boli czasami mnie bola krzyze mam wiekszy apetyt okres mam dostac 30 stycznia czy moge teraz zrobic test ciaZowy blagam pomoz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By test ciążowy był wiarygodny, powinien być wykonany około 14 dni po stosunku. Wcześniej, tj. po około 8 dniach może Pani wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.