Ból piersi i podbrzusza po okresie

Witam, 21 XI wspolzylam z zabezpieczeniem, miesiaczke dostalam 4 XII. Po miesiaczce bola mnie piersi i czasem podbrzusze, jestem oslabiona i bardzo nerwowa. Czym moze byc to spowodowane?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, patologii w obrębie narządów płciowych jak i wielu innych przyczyn. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów sugeruję konsultację ginekologiczną.