Ból piersi i podbrzusza po pettingu a negatywne wyniki testów ciążowych

Dzień dobry, uprawiałam petting z chłopakiem,ocierał się o moje miejsca intymne, ale nie doszło do wytrysku na nie. Było to w 5 dniu miesiączki. W obawie przed ciążą zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, wyszedł negatywny. Okres dostałam o czasie, trwał on normalnie przez 7 dni. Jednak kilka dni po nim zaczęły boleć mnie piersi i podbrzusze, zrobiłam kolejny test ciążowy (30 dni po pettingu), ale również wyszedł negatywny. Czy istnieje jakaś możliwość żebym była w ciąży?

Witam serdecznie. Myślę iż w tej sytuacji nie musi się Pani obawiać o ciążę. Do pettingu doszło w okresie dnie niepłodnych.