Ból piersi i przedwczesna miesiączka a starania o ciążę

Witam, z mężem staramy sie o dzoecko. W ostatnim cyklu w 16 dniu strasznie bolały mnie piersi. Objaw ten utrzymuje sie praktycznie do dzicisiaj. Miałam nadzieje ze objaw bolacych piersi jests spowodowany ciążą. Dzisiaj jestem 4 dni przed miesiączką. Cykle mam regularne 29-30 dni.Rano kochałam sie z mężę a tu ku mojemu zdziwienieniu zobaczyłam ze dostałam okresu. Czy moze to byc krwawienie implantacyjne??? Czy poprostu ból piersi i przedwczesna miesiaczka są czyms w granicach normy ??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy te są bardzo niespecyficzne i jedynym sposobem, żeby móc potwierdzić ciąże jest wykonanie testu ciążowego bądź udanie się do ginekologa w celu wykonania USG oraz badan z krwi. Pozdrawiam